TALENT PROGRAM 2020/2021

Helyszín: Bábolna

Korcsoportok:

I. Korcsoport (11-14 év)

1 db befejezett A0 vagy A kategóriás military verseny vagy magasabb szintű military verseny teljesítése.

A-3 díjlovagló program teljesítése.

Díjugrató pálya teljesítése 90cmen.

A Talent edzői kar által meghatározott terepszakasz teljesítése.

II. Korcsoport (15-18 év)

2 db befejezett A kategóriájú military verseny vagy magasabb szintű military verseny teljesítése.

FEI 1 csillag INTRO díjlovagló program teljesítése.

Díjugrató pálya teljesítése 100cmen.

A Talent edzői kar által meghatározott terepszakasz teljesítése.

III. Korcsoport (19-23 év)

1 db befejezett 1*-os vagy ennél magasabb kategóriájú military verseny teljesítése.

FEI 2 csillag A teszt  díjlovagló feladat teljesítése.

Díjugrató pálya teljesítése 110cmen.

A Talent edzői kar által meghatározott terepszakasz teljesítése

A tervek szerint három két napos edzőtábort rendezünk a felvételt nyert lovasoknak elméleti és gyakorlati képzéssel a járványügyi helyzet függvényében.

Meghívott vezető edzőnk Horváth Zoltán (1985 és 1990 között a magyar military válogatott edzője, a Bajor Lovasszövetség és a Német Lovasszövetség kitüntetettje az utánpótlás-nevelésében elért sikereiért).

A felvételi vizsgára hiánytalanul és időben leadott jelentkezési lapokat tudunk elfogadni. (JELENTKEZÉSI LAP)

Felvételi mentesség a 2020 évi Lovastusa Országos Bajnokságon való eredményes részvétel függvényében lehetséges!

Akik résztvevői a Programnak, teljesítették a korosztályos követelményszintet és szeretnék folytatni a képzésben való részvételt, azok legyenek szívesek részvételi szándékukat okt.20-áig e-mailen jelezni!

Az idei évben lesz lehetőség lócserére a Szabályzat ide vonatkozó pontja szerint.

Az edzőtáborokon a regisztrált edző jelenléte kétszeri alkalommal kötelező, a lovas záróvizsgára bocsátásának egyik feltétele.

A vizsgákon és az edzőtáborokon az aktuális egészség- és járványügyi előírások, szabályozások betartása kötelező.

Jelentkezési határidő: 2020.okt.20.

E-mail cím: lovastusa@lovasszovetseg.hu